Katera objava na Instagramu je letos dobila največ všečkov?

Tehnik 7. december 2017
/PublishingImages/IGarchive-hero.jpg

Upravljalci Instagrama so naredili zelo zanimiv pregled dogajanja na Instagramu v letu 2017. Razkrili so nam, katere objave so letos dobile največ všečkov. Izvedeli smo tudi, katera znana osebnost ima na Instagramu ob koncu leta največ sledilcev.

Spodaj smo zapisali nekaj najzanimivejših lestvic precej obširnega pregleda dogajanja na Instagramu v 2017.

 

Najbolj všečkane slike v letu 2017:

1. Beyoncé (@beyonce) – https://www.instagram.com/p/BP-rXUGBPJa/

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BbaImIfFr0h/

3. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BZBHr4Pg5Wd/

4. Beyoncé (@beyonce) – https://www.instagram.com/p/BWg8ZWyghFy/

5. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BV7m0IZFj_p/

6. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BS7VkPTg0-s/

7. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BTkzIjIAsRK//

8. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BYTwfPVFVQY/

9. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BRv1dAUgba7/

10. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BW4LoqjgExn/

Najbolj všečkani videi v letu 2017:

1. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BZl9v6YFStc/

2. Leo Messi (@leomessi) – https://www.instagram.com/p/BXSt62SFYWj/

3. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/BY_-Fc7A0jH/

4. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BYLE2kRFAiG/

5. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BZx78l3FrZT/

6. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BagdW4FFMox/

7. Selena Gomez (@selenagomez) – https://www.instagram.com/p/Bao3FRQg2Yx/

8. Leo Messi (@leomessi) – https://www.instagram.com/p/BWGv3BWlPMe/

9. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – https://www.instagram.com/p/BX0cac2lm3B/

10. Emilia Clarke (@emilia_clarke) – https://www.instagram.com/p/BX5_r1xFWFX/

Top ključniki (angl. hashtags) v letu 2017:

1. #love

2. #fashion

3. #photooftheday

4. #photography

5. #art

6. #beautiful

7. #travel

8. #happy

9. #nature

10. #picoftheday

Najbolj sledene znane osebnosti v letu 2017:

1. Selena Gomez (@selenagomez)

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano)

3. Ariana Grande (@arianagrande)

4. Beyoncé (@beyonce)

5. Kim Kardashian West (@kimkardashian)

6. Taylor Swift (@taylorswift)

7. Kylie Jenner (@kyliejenner)

8. Dwayne Johnson (@therock)

9. Justin Bieber (@justinbieber)

10. Kendall Jenner (@kendalljenner)

Najbolj sledeni hišni ljubljenčki v letu 2017:

1. jiffpom (@jiffpom)

2. nala_cat (@nala_cat)

3. Doug the Pug (@itsdougthepug)

4. Marutaro (@marutaro)

5. Grumpy Cat (@realgrumpycat)

6. Marnie the Dog (@marniethedog)

7. Tuna (@tunameltsmyheart)

8. Juniper&Fig (@juniperfoxx)

9. Lil BUB (@iamlilbub)

10. Loki (@loki_the_wolfdog)

Največkrat uporabljeni filtri v letu 2017:

1. Clarendon

2. Gingham

3. Juno

4. Lark

5. Moon

Vir: instagram-press.com.

Podobni članki

 

Nalaganje vsebine
© 2017 Telekom Slovenije
7. december 2017
3770
7. december 2017
Katera objava na Instagramu je letos dobila največ všečkov?
iOS, Android