Aplikacija, ki vaš mobitel spremeni v iPhone X

Tehnik 25. september 2017
/PublishingImages/iphone-x-app-hero.jpg

V tržnici Google Play se je pojavila zelo zanimiva aplikacija z imenom XOutOf10, ki zna mobitele z Androidom spremeniti v iPhone X. Na zgornjem delu jim namreč doda črno praznino, tako da so njihovi zasloni videti podobno kot zaslon iPhona X.

Aplikacija XOutOf10 je na voljo popolnoma brezplačno, do nje pridete s klikom na to internetno povezavo.

 

Seveda aplikacija ne spremeni naprave z Androidom v iPhone X v celoti, ampak samo simulira zaslon iPhona X. Ta aplikacija je izredno preprosta za uporabo. Vsekakor predlagamo, da jo preizkusite. Vsaj za zabavo.

Več o mobitelu iPhone X si lahko preberete v tem našem članku. Skoraj zagotovo ga bomo preizkusili tudi v Testu na dlani. Apple je sicer sočasno z iPhonom X predstavil še dva mobitela – iPhone 8 in iPhone 8 Plus ter novi različici pametne ure Apple Watch in multimedijskega predvajalnika Apple TV. Več o slednjih napravah izveste v tem našem članku.

Vira: play.google.com, apple.com.

Podobni članki

 

Nalaganje vsebine
© 2017 Telekom Slovenije
25. september 2017
3665
25. september 2017
Aplikacija, ki vaš mobitel spremeni v iPhone X
Android, iOS